س02202018

Last updateس, 03 ژانویه 2017 1pm

صفحه اصلی سرگرمی سرگرمی تست روانشناسی

تست روانشناسی

جدیدترین تست روانشناسی در آمریکا

جدیدترین تست روانشناسی در آمریکا

 

اگـر مـایـلید اطلاعات بیشتری درباره شخصیت خودتان و خصوصیاتی كه باعث مـی‌شوند دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، پیدا كنید به تست زیر با دقت و در كمال صداقت پاسخ دهید.

تست روانشناسی - گل سوسن، آفتابگردان و رز؟!

تست روانشناسی - گل سوسن، آفتابگردان و رز؟!

 

اگر مایلید اطلاعات بیشتری درمورد شخصیت خودتان و خصوصیاتی كه باعث می شوند دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند پیدا كنید به تست زیر با كمال صداقت پاسخ دهید. این تست جدیدترین تست روان شناسی دركشورآمر...

تست روانشناسی تشخیص کودکان بیش فعال

 

اختلال کم‌توجهی و بیش‌فعالی، مشکل بسیاری از کودکان و البته نگرانی بسیاری از والدین است. بعضی از والدین برعکس، حتی شیطنت و خرابکاری مفرط کودکشان را جدی نمی‌گیرند و آن را به حساب تیزهوشی و کنجکاو بود...

تست روان شناسی عشق، زندگی و کار

تست روان شناسی عشق، زندگی و کار

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته، گرسنه، تشنه، پس از 5 ساعت پیاده روی ......ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود.

تست روان شناسی - شخصیت افراد و انتخاب میوه مورد علاقه

تست روان شناسی - شخصیت افراد و انتخاب میوه مورد علاقه

 

فرض كنید ظرفى پر از انواع میوه هاى مختلف جلو شماست. میوه مورد علاقه تان را بردارید ولى دقت كنید! ممكن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما به سرعت فاش شود.

تست روانشناسی تعیین دیدگاه شما در مورد ازدواج

 

آنقدر مفهوم زندگی مشترك وسیع و عمیق است كه با یك یا چند جمله نمی‌توان به آن دست یافت اما بد نیست بدانید كه چه دیدگاهی در مورد مسائل پایه‌ای ازدواج و زندگی مشترك دارید.

تست روانشناسی میزان شجاعت

این یک تست خودشناسی است که شما می توانید با پاسخ دادن به سوالات خود را محک زده و بدانید که چقدر جسارت دارید؟

تست روانشناسی شخصیت در اروپا

 

به این تست شک نکنید. این آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسى است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشوارى نیست. کافى است کمى به خودتان رجوع کنید.

تست روان شناسی با حیوان

تست روان شناسی با حیوان

اگه تو یه كشتی باشی 5 تا حیوان داشته باشی (گاو - گوسفند - پلنگ - اسب - جوجه) طوفان میشه 4 تاشو باید بندازی تو دریا فقط یكیشو نگه داری كدومو نگه میداری؟

تست روانشناسی احساسات جنگلی

این یه تست روانشناسی فوق العاده ست، لطفا صادقانه جواب بدین و جواب ها رو دقیق تو ذهنتون نگه دارین و در آخر با بررسی ها مقایسه کنید، لطفا قبل از جوابگویی خودتون به سوال ها، هیچ کدوم از پاسخ ها رو نخونین...

تست روان شناسی ویژه خانم ها

بزرگترین و شایع ترین شکایت دخترها از پسرها آن است که پسرها هرگز شنونده های خوبی نیستند

تست روان شناسی - شخصیت شناسی بر اساس تاریخ تولد

روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است.